|
Beste Grootouders,
Komt allen naar de pleindemonstratie op 16 september!
Op 16 september houden de Grootouders weer een pleindemonstratie in Den Haag. Hoewel we al goed doordrongen waren van de ernst van het klimaatprobleem, zijn we erg geschrokken van het laatste IPCC rapport waarin opnieuw de noodklok wordt geluid over het klimaat. De Grootouders vinden het onbegrijpelijk dat onze politieke partijen al maanden vergaderen om een nieuw kabinet te vormen terwijl ze eigenlijk aan de slag moeten om het klimaat te redden. Het doet denken aan een scheepskapitein die met zijn bemanning een kaartje legt, terwijl er een enorme storm opsteekt!
Om onze boosheid en bezorgdheid te tonen, vragen we jullie om allemaal naar Den Haag te komen. We verzamelen om 14.00 uur op het Plein bij de ingang van de (oude) Tweede Kamer. Na afloop (na 15.00) lopen we met wie dat wil naar het nieuwe Tweede Kamer gebouw om ons aan te sluiten bij het stikstofprotest van Greenpeace.
We vragen jullie om zelf een bord of spandoek te maken met leuzen als: “Langer treuzelen is dodelijk” en “Zet nu eindelijk het klimaat op EEN”.
Wij hebben de fractieleiders uitgenodigd van de politieke partijen die bij de formatie betrokken zijn.
Komt allen en neem je bord of spandoek mee!
|