Toekomstfestival

10 oktober 2026
09:30
Makersfabriek, Ceintuurbaan 15, Zwolle

“Het kan, als je het wilt”, Marjan Minnesma.

Grootouders voor het Klimaat bestaat 10 jaar! Dat vieren we op zaterdag 10 oktober.

Het wordt een dag vol ontmoetingen, inspiratie en hoop. Maak kennis met andere grootouders én met ‘voorlevers’ van alle leeftijden die laten zien dat verandering mogelijk is. Geniet van muziek en zang en doe mee aan een sprankelende gezamenlijke performance.

Onder leiding van Aniek Moonen gaan we in gesprek met onder anderen Jelleke de Nooy van Tol, Kees Klomp, Merel Fiets (Jonge Klimaatbeweging), Daan Zieren (Rover), Hanneke van Ormondt (Urgenda) en vele anderen.

‘s Middags kun je de inspiratiemarkt bezoeken met voorbeelden van Grootouders voor het Klimaat, de Duurzame 100 en andere initiatiefnemers. Ook wordt de documentaire “We zullen doorgaan” vertoond en zijn er rondleidingen door de Makersfabriek.

Natuurlijk zorgen we ook voor een heerlijke lunch, koffie en thee. Er zijn vegetarische en veganistische opties. Heb je andere dieetwensen? Vermeld die dan bij je aanmelding.

De bijeenkomst vindt plaats in de inspirerende Makersfabriek in Zwolle. Vanaf station Zwolle ben je er in ongeveer 15 minuten fietsen. Er rijden twee gratis festivalbussen vanaf de Hanzelaan (uitgang Zwolle Zuid) en er is voldoende parkeergelegenheid. Inloop vanaf 09.30 uur, we starten om 10.30 uur.

Deelname kost € 35,-. Aanmelden kan tot 25 september. Van harte welkom!

Schrijf je in via onderstaand formulier!

(wil je ook meedoen aan de Toekomstparade, geef je daar dan ook voor op via de agenda)











Locatie

Makersfabriek, Ceintuurbaan 15, Zwolle